Witaj

mam na imię Paulina i miło mi Cię gościć w moim przedsiębiorczym świecie kobiet z pasją. Impulsem do pisania bloga był mój pierwszy urlop macierzyński, nie byłam w stanie zajmować się tylko i wyłącznie “życiem rodzinnym”, brakowało mi zawodowej adrenaliny i rozwoju. W czasie blog ewoluował. Kolejne wyzwanie, jakim jest tworzenie własnego projektu biznesowego i ukierunkowanie się na tematykę przedsiębiorczości kobiet, urodziło się wraz z oczekiwaniem na przyjście na świat mojej drugiej córeczki.

Kobiety, które spotykam na swojej drodze inspirują mnie by pokazywać Wam, że my Wenus mamy wyjątkową moc i śmiało możemy realizować się zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym.

Zawodowo

Od lat jestem związana ze sprzedażą i zarządzaniem ludźmi. Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Sprzedaży oraz licznych kursów z zakresu rozwoju osobistego, uważności i umiejętności miękkich. Przez ostatnie 10 lat pracowałam w korporacjach zdobywając doświadczenie  z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zdolności menedżerskich. Każdego dnia pracuję by stworzyć i uruchomić swój pierwszy biznesowy projekt.

Prywatnie

Jestem żoną i mamą Tosi a za chwilę również Marysi :) Na co dzień zwykła dziewczyna- uwielbiam smaczne jedzenie i odkrywanie nowych smaków, najlepszym relaxem jest dla mnie saunowanie- nie ma nic lepszego dla ciała i umysłu :)po prostu lubię się porządnie spocić…:)apropo nigdy nie byłam jakąś szczególną entuzjastką wyczynowego sportu, ale ponad dwa lata temu pokochałam bieganie, dla rekreacji, zdrowia i żeby zbalansować dobry deser. Nie mogę nie wspomnieć, że uwielbiam kino- to nie tylko odskocznia od rzeczywistości i rozrywka, ale i wielka paleta inspiracji. Miłością szczerą i intensywną darzę twórczość Almodovara i Allena.

WENUS Z MARSA  jest to miejsce :

  • o drodze do kobiecości w pełni
  • o tym jak odnaleźć i pielęgnować w sobie kobiecą siłę
  • o kobietach, które już tę siłę w sobie odkryły ale i o tych ,które ciągle szukają
  • o rozwoju i pracy nad sobą
  • o  kobietach, które budują własną przestrzeń zawodowo- biznesową
  • O pasji do życia

Zapraszam Cię na dawkę wiedzy, motywacji i inspiracji :)

jeśli tematy są Ci bliskie zapraszam do lektury

mam nadzieję, że i Ty skorzystasz

do spisania :)

Wenus z Marsa