Witaj

mam na imię Paulina i miło mi Cię gościć w mojej strefie kobiecości.

Pewnie zastanawiasz się kim ja w ogóle jestem?

Kobieta w 100%, ale jakby androgeniczna. W 2016 roku na mojej planecie zamieszkała mała cudowna dziewczynka i zrobiła mi na niej niezłą rewolucję. Ale jakoś ogarniam :) z pomocą mego ślubnego- typowy Seba ma się rozumieć.

Mieszkam w najpiękniejszym mieście w Polsce - Wroclove, a pochodzę z ziemi Księgi Henrykowskiej, gdzie Brukał rzekł do swej żony “Day, ut ia pobrusa, a ti poziwai;”- i takich facetów to ja lubię :)

Po egzaminie dojrzałości rozpoczęłam przygodę z psychologią i tak już ze mną została. Z wykształcenia i pasji zdecydowanie jestem psychofanką, ponieważ według mojej skromnej osoby wszystko jest psychologią. Tak, tak. Nie matematyką jak sądzą niektórzy :) psychologią właśnie. Wykorzystanie ma ogromne i życiu i w pracy ( o tym zresztą cały ten blog).

 

Zawodowo pomagam mojemu zespołowi rozwijać ich talenty i osiągać cele sprzedażowe. Dodatkowo moją wielką pasją jest praca trenera sprzedaży i rozwoju osobistego. Kocham pracę z ludźmi :) odkrywanie i pogłębianie ich potencjału to ogromne wyzwanie, a przy okazji i ja wzrastam, więc nie ma lepszej opcji.

 

Na co dzień zwykła dziewczyna- uwielbiam smaczne jedzenie i odkrywanie nowych smaków, najlepszym relaxem jest dla mnie saunowanie- nie ma nic lepszego dla ciała i umysłu :)po prostu lubię się porządnie spocić…:)apropo nigdy nie byłam jakąś szczególną entuzjastką wyczynowego sportu, ale ponad dwa lata temu pokochałam bieganie, dla rekreacji, zdrowia i żeby zbalansować dobry deser. Nie mogę nie wspomnieć, że uwielbiam kino- to nie tylko odskocznia od rzeczywistości i rozrywka, ale i wielka paleta inspiracji. Miłością szczerą i intensywną darzę Almodovara i Allena.

Wenus z Marsa na progu 30stki. Dlatego staram się, coraz bardziej świadomie, ale i z uśmiechem i dużą dawką optymizmu (pesymizmu wokół i tak mamy dość), iść przez życie. Odkrywam siłę swojej kobiecości. Potykam się, popełniam błędy to normalne, ale idę po swoje :) pracuję nad swoim charakterem  i  realizuję marzenia.

… dlatego, zapraszam Cię na na mojego bloga

a BLOG jest to miejsce :

  • o drodze do kobiecości w pełni
  • o tym jak odnaleźć i pielęgnować w sobie kobiecą siłę
  • o kobietach, które już tę siłę w sobie odkryły ale i o tych ,które ciągle szukają
  • o poczuciu własnej wartości
  • o psychologicznych aspektach bycia kobietą i życia w ogóle
  • o rozwoju i pracy nad sobą
  • o tym jak godzić i układać role w jakie wchodzimy
  • inspirujący do kalorycznego i świadomego życia z uśmiechem na ustach
  • ze sporą dawką biznesowych bodźców

zapraszam Cię na dawkę wiedzy, motywacji i inspiracji :)

jeśli tematy są Ci bliskie zapraszam do lektury

mam nadzieję, że i Ty skorzystasz

do spisania :)

Wenus z Marsa