8 rzeczy w zachowaniu mężczyzn, które szczególnie cenimy

Budowanie udanego związku

Związek kobiety i mężczyzny, od dawna budzi wiele kontrowersji. Każda z kobiet marzy, aby spotkać na swej drodze partnera idealnego. Takiego, którego zachowanie będzie budziło jej zaufanie, oraz takiego, na którym w każdej, życiowej sytuacji, mogłaby polegać. Co decyduje o tym, czy partner, w tym przypadku mężczyzna, jest tym wyjątkowym? Jakie cechy jego osobowości są przez kobiety najbardziej cenione? I wreszcie co sprawia, że facet im się podoba? Poniżej kilka jego cech, które kobiety cenią najbardziej.

  1. Zaufanie. Bez tego czynnika, budowanie związku nie ma sensu. To bardzo ważna cecha. Kobiety cenią ją wyjątkowo wysoko. Lubią czuć, że mężczyzna, nie kombinuje nic na boku. Że jest oddany tylko im.
  2. opiekuńczość. Facet powinien być twardy, powinien dawać po sobie znać, że jest opiekunem swojej partnerki. Kobieta musi czuć się przy nim bezpiecznie, mając w świadomości że w przypadku potrzeby, mężczyzna stanie w jej obronie a nawet skoczy w ogień. W razie konieczności, albo zupełnie bez powodu, przytuli do siebie i schroni kobietę w swoich silnych ramionach, dając jej poczucie bezpieczeństwa.
  3. siła. Kobiety to lubią. Lubią patrzeć, jak ich partner jest dobrze zbudowany. Imponuje im to, że mężczyzna ćwiczy, chodzi na siłownię i dba o atrakcyjny wygląd swojego ciała. Siła jest potrzebna w wielu aspektach życia. Facet musi być podporą, to on musi mieć w związku “jaja” i to on musi w razie potrzeby wnieść lodówkę na trzecie piętro.
  4. szczerość. Niezwykle ważna cecha. Każda kobieta pragnie od mężczyzny, aby ten był wobec niej szczery i prawdomówny. Panie lubią wiedzieć gdzie i z kim przebywa ich partner. Idealny mężczyzna, według kobiety to taki, który o wszystkim jej mówi. Nie ukrywa żadnych spraw a najlepiej żeby nie miał nawet najmniejszej tajemnicy. Kobiety bardzo cenią mężczyzn, którzy dzielą się z nimi swoimi przemyśleniami, którzy opowiadają im jak minął dzień oraz nie sprawiają wrażenia, że coś przed nimi ukrywają.
  5. jest gentlemanem. O tak. To podstawa. Która z kobiet nie chciała by być traktowana jak księżniczka? Chyba nie ma takiej. Dlatego panie uwielbiają kiedy ich partner zachowuje się wobec nich szarmancko, stara się być dla partnerki zarówno przyjacielem jak i służącym. Dlaczego służącym? Np. kiedy otwiera jej drzwi podczas wsiadania do samochodu czy też odsuwa krzesło, kiedy oboje razem wybierają się do restauracji. Przykładów jest mnóstwo. Kobieta wie najlepiej jakie to miłe i przyjemne. Mieć świadomość, że mężczyzna traktuje ją jak królewnę i jest w stanie wiele dla niej zrobić.
  6. ma swoje pasje W przekonaniu kobiet, facet musi posiadać jakieś pasje. Jakieś konkretne zainteresowania. Nie cierpią i nie znoszą mężczyzn, którzy nie wiedzą właściwie co ich interesuje. Kobiety uwielbiają słuchać opowiadań partnerów. Lubią wczuwać się w nastrój mężczyzny w tej właśnie chwili. Jeśli mężczyzna jest wyjątkowo interesujący, dla kobiety nie będzie żadnym problemem obejrzeć z nim mecz w tv .
  7. sposób bycia To jak mężczyzna wygląda, jak się zachowuje, jaki jest jest go styl mówienia czy zachowania, wpływa w dużej mierze na akceptację kobiety. Zadbane i czyste ręce, elegancko podgolony zarost, starannie uczesane włosy. To dobrze świadczy o mężczyźnie a jednocześnie działa wabiąco na kobiety. Kobiety uwielbiają panów, ładnie i świeżo pachnących. Elegancko ubranych. Dbających o detale. Panie pragną mieć świadomość, że ich partner podoba się innym kobietom. Wiedząc to, czują się wartościowe. Która z kobiet o tym nie marzy?
  8. uśmiech. To miłe kiedy mężczyzna śmieje się z żartów kobiet, albo bez podawania konkretnej przyczyny, po prostu się do nich uśmiecha. W męskim uśmiechu jest coś pociągającego. Coś co sprawia, że kobietom “miękną kolana”. Uwielbiają facetów, dużo śmiejących się, wesołych. Natomiast nie znoszą ponuraków. Uśmiech względem kobiet to podstawowa cecha, aby trafić w ich serca.

Ale czy to już wszystko?

Oczywiście że nie. Nie ma z góry ustalonych reguł co kobietom podoba się w mężczyznach najbardziej. Tak jak wiele jest rodzajów kobiet, tak wiele jest cech, które im się w mężczyznach podobają. To mężczyzna w dużym stopniu musi starać się zaimponować kobiecie, dać jej poczucie wartości i bezpieczeństwa. Wzbudzić w niej świadomość tego, jak jest dla niego ważna. Nie powinien dopuszczać do tego, aby zasiać w kobiecie ziarno niepewności, gdyż może już nigdy nie odzyskać jej zaufania.

Dodaj komentarz